O nas

Witamy na stronie kwiaciarenki LILIA w Bieruniu. W branży kwiaciarskiej działamy z powodzeniem od 1999 roku. Kwiaciarnia jest biznesem rodzinnym od lat prowadzonym z pasją. Cechuje nas jakość i elastyczność działania. Każdy odbiorca naszych florystycznych produktów jest traktowany szczególnie i priorytetowo. Lata pracy pozwoliły zdobyć już zaufanie niejednego klienta. W swoim asortymencie posiadamy kwiaty cięte, doniczkowe, sztuczne oraz upominki.

Skończone studia, florystyczne kursy i wypracowane doświadczenie na przełomie lat działalności pozwoliło nam zdobyć wysoką pozycję wśród wiodących kwiaciarni w okręgu Bieruńskim. Ceny w naszym sklepiku są dostępne i atrakcyjne. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, tak aby nasze kwiatowe produkty nadążały za modą, trendami oraz walorami estetycznymi.

Wielkim udogodnieniem dla naszych odbiorców jest poczta kwiatowa. Na terenie Bierunia i okolic dostarczamy kwiaty lub wiązanki okolicznościowe przez posłańca na wskazany adres. Działamy szybko i niedrogo. Zamówienia realizujemy zgodnie z regulaminem dostawy i z ustaleniami telefonicznymi lub przez formularz i pocztę elektroniczną.
Istnieje również możliwość zamówienia opieki florystycznej nad grobami.
Jeśli wiesz jak ma wygląd Twoja kompozycja kwiatowa przygotujemy ją zgodnie z wymaganiami i upodobaniami odbiorcy.